Новини України. 23 листопада. Сьогодні міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з Наслідним Принцом Бельгії Філіпом, який перебуває в нашій державі з офіційним візитом на чолі великої підприємницької делегації.

Принц Бельгії Філіп
Філіп в Україні

У зустрічі взяв також участь віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ та інституційних реформ Бельгії Стевен Ванакере, повідомляє прес-служба МЗС України.

Особливу увагу у ході розмови було приділено обговоренню шляхів поглиблення двосторонньої взаємодії у торговельно-економічній та інвестиційній сферах. Принца супроводжують понад 160 представників бельгійського бізнесу, відзначає МЗС.

Сторони також обговорили питання поглиблення політичного діалогу та реалізації курсу України на європейську інтеграцію, включаючи результати останнього Саміту Україна-ЄС (Брюссель, 22 листопада 2010 року). Делегації відзначили надання Україні Плану дій щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до держав-членів ЄС, а також прийняті рішення щодо прискорення підготовки Угоди про асоціацію.

Бельгійська сторона підтвердила готовність і надалі надавати практичну допомогу Україні щодо наближення до Євросоюзу, зокрема шляхом сприяння у підвищення безпеки ідентифікаційних документів та запровадженні біометричних паспортів, а також проведення семінарів для українських суддів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.