16 листопада. США. Google закликала країни Заходу сприймати обмеження, що накладаються в Китаї і в інших країнах на вільний потік інформації в Інтернеті, як загрозу для вільної торгівлі.

Google
Google виступає проти цензури

У Google також заявили, що корпорація прагне до укладення нових договорів щодо захисту комерційних інтересів США, що постраждали від подібної практики.

“В даний час більше 40 урядів у широкому масштабі обмежують дані, що передаються по Інтернету, і це в десять разів більше, ніж десятиліття тому”, – йдеться в заяві Google.

Враховуючи те, що обсяг торгівлі в Інтернеті незабаром досягне 1 трлн. дол., для тисяч компаній у США вкрай важливо, щоб Китай та інші країни могли обмежувати інформацію або піддавати її цензурі тільки у виняткових обставинах.

Google, зокрема, підкреслює, що обмеження вільного потоку інформації в Інтернеті на урядовому рівні загрожує широкому спектру американських компаній, включаючи соціальну мережу Facebook, платформу для мікроблогів Twitter, аукціону eBay і найбільшого онлайн-рітейлера Amazon.

Окрім Китаю, Google звинуватила Росію, Туреччину, В’єтнам, Пакистан та інші країни в тому, що вони блокують доступ до інтернет-пошуковиків, певних доменів або веб-сторінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.