16 листопада. США. Корпорація Google у середу планує запустити сайт Boutiques.com, що дозволяє вибрати і купувати модний одяг онлайн, повідомляє блог TechCrunch.

Google відкриває модний бутік

Відомі світові блогери вже отримали запрошення від Google відвідати прес-захід в Нью-Йорку в середу, 17 листопада. “Високі технології зливаються з високою модою (High Tech Fuses With High Fashion)”, – зазначено в запрошенні.

Більше ніяких натяків на суть заходу Google не дає, проте один з представників PR в сфері моди залишив такий запис у своєму Twitter-мікроблозі: “Гарячі новини: Google запускає комерційний сайт з інтернет-магазином головних дизайнерів”.

Очікується, що сайт розміститься за адресою Boutiques.com. Власником домену є Like.com – це сервіс візуального пошуку продуктів модної індустрії, куплений Google в серпні 2010 року.

Передбачається, що сайт відкриється або як самостійний онлайн-магазин, або буде сервісом, який за допомогою візуального пошуку стане переадресовувати користувачів на сайти дизайнерських магазинів.

За словами джерела, Google розробляє функцію, що дозволяє влаштовувати онлайн-примірку одягу, створювати для себе закінчені віртуальні модні образи і демонструвати їх друзям в соціальних мережах. Ті ж джерела повідомили, що компанія працює над інтеграцією технології розпізнавання зображень, яка допоможе покупцям підбирати товари за кольором і формою.

Джерело Делфи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.