10 листопада. США. Компанія “Google” запускає нову функцію пошуку – попереднього перегляду сторінок: їх зображення виводяться прямо в результатах пошуку.

Google
Google вводить нову функцію

Ця функція дозволить швидко зіставити результати пошуку. Можна вибрати з результатів пошуку той, який найбільше підходить, переглядаючи зовнішній вигляд сторінок.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у компанії, щоб спробувати нову функцію, потрібно натиснути на значок “лупи” поруч із заголовком будь-якого результату пошуку.

Праворуч буде виведена сторінка в зменшеному масштабі, причому знайдені слова будуть на ній підсвічені. Наводячи курсор на будь-який інший результат, також можна побачити його снепшот. Якщо при пошуку користуватися не мишею, а клавіатурою, потрібно натиснути клавішу “вправо” для перегляду сторінок.

Якщо у Вас такий функціонал відсутній, то слід в лівому навігаційному меню сторінки пошуку обрати пункт Більше інструментів та Попередній перегляд сторінок і зміниться вигляд подання результатів пошуку.

Google Попередній перегляд сторінок

Google Попередній перегляд сторінок

За матеріалами: Ліга Бізнес

“Google” дає подивитися на сайт вже в пошуку

Компанія “Google” запускає нову функцію пошуку – попередній сторінок: їх зображення виводяться прямо в результатах пошуку. Ця функція дозволить швидко зіставити результати пошуку. Можна вибрати з результатів пошуку той, який найбільше підходить, переглядаючи зовнішній вигляд сторінок.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у компанії, щоб спробувати нову функцію, потрібно натиснути на значок “лупи” поруч із заголовком будь-якого результату пошуку. Праворуч буде виведена сторінка в зменшеному масштабі, причому знайдені слова будуть на ньому підсвічені. Наводячи курсор на будь-який інший результат, також можна побачити його снепшот. Якщо при пошуку користуватися не мишею, а клавіатурою, потрібно натиснути клавішу “вправо” для перегляду сторінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.