Google
Google шукає помилки

2 листопада. Після програми з винагороди за знайдені помилки в браузері Chrome, компанія Google почала реалізацію подібної програми і для інших своїх проектів. У Google заявляють, що готові платити кожному, хто буде повідомляти про помилки і виявлені проблеми з безпекою на тих чи інших проектах компанії.

У заяві нова ініціатива називається експериментальною і вона передбачає, що фахівці з ІТ-безпеки повинні будуть напряму повідомляти про знайдені помилки технічним службам інтернет-гіганта. “По-перше, такий підхід дозволить зробити проекти компанії більш безпечними і надійними, а по-друге, так ми зможемо віддячити тим, хто постійно допомагає нам у роботі”, – йдеться в офіційному блозі компанії.

Основна ідея фінансування полягає в тому, щоб помилки усувалися до того, як вони потраплять до рук зловмисників і будуть використані для крадіжки даних користувачів або промислового шпигунства. Крім того, інформація, що надсилається має бути унікальною, тобто на момент відправлення повідомлення, баг повинен бути присутнім в системі, а компанія не повинна про нього знати.

Google погодилася виплатити ентузіастам від 500 до 3 133 доларів, залежно від ступеня небезпеки бага, передає CyberSecurity.

Нагадаємо, що в січні минулого року компанія запустила аналогічний проект для браузера Chrome. З тих пір винагороди отримали понад 50 чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.