Новини України. 10 листопада. Рівненська область. У суботу офіційно дозволили полювати на диких копитних звірів. Голова Рівненської облради 51-річний Олександр Данильчук та губернатор 49-річний Василь Берташ із компанією їздили на відкриття сезону в Дубровицький район. Обоє — затяті мисливці.

Олександр Данильчук

На вихідних Олександра Данильчука доправили в обласну клінічну лікарню. Містом поповзли чутки, що Данильчука випадково підстрелив картеччю хтось із мисливців. Начебто одна шротина зрикошетила і поранила йому ліву ногу.

У лікарні підтверджують, що Олександра Данильчука до них привозили, але деталей не уточнюють. Про те, що він на лікарняному також підтверджує прес-служба облради.

— Наскільки мені відомо, Олександр Юрійович доліковує запалення легенів. Під час минулої сесії він захворів, брав лікарняний. Потім ненадовго виходив на роботу, а тепер знову звернувся до лікарів, — каже Світлана Стельмащук із прес-служби облради.

Чиновник поранення заперечує:

— Це ж — “баба бабі сказала”. Зі мною все в порядку, — говорить телефоном Олександр Данильчук. — Можу сказати лише, що справді був на відкритті мисливського сезону на Дубровиччині.

Торік у жовтні голова облради потрапив у автомобільну аварію по дорозі з Києва до Рівного. Налетів автомобілем на купу піску, що залишилася після ремонту автотраси. Ушкодив хребет.

У травні 2007-го Олександра Данильчука побили в нічому клубі “Лагуна” в центрі міста. Напали четверо рівнян, розбили губу.

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.