Голлівудівцям збільшать зарплату на 6%

8 листопада. Каліфорнія. Голлівудські актори і сценаристи домоглися підвищення заробітної плати, яка виросте на 6%, починаючи з липня 2011 року, повідомив веб-сайт газети “Лос-Анджелес таймс”.

Американська федерація теле-і радіоактеров і Гільдія сценаристів, які об’єднують близько 200 тисяч чоловік, в неділю прийшли до згоди по новому трирічному контракту з Асоціацією продюсерів художніх і телевізійних фільмів після майже двох місяців переговорів.

Головним фінансовим успіхом працівників Голлівуду можна вважати значне збільшення відрахувань кіностудій до соціальних фондів – на охорону здоров’я і пенсію.

Переговори почалися задовго до закінчення діючого контракту зі студіями – 31 червня 2011 – щоб уникнути можливих протестів, як це було в 2007 році.

Найбільший за останні 20 років 100-денний страйк Гільдії сценаристів США і акторської гільдії 2007-2008 років приніс багатомільйонні збитки студіям. На час було припинено виробництво багатьох телесеріалів, відкладені на невизначений термін зйомки деяких повнометражних фільмів і ток-шоу, були скасовані кілька церемоній нагородження кінопреміями.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.