GfK Ukraine
GfK Ukraine судитиметься з Добкіном

3 листопада. GfK Ukraine подає позов у суд проти голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна щодо захисту ділової репутації.

Михайло Добкін оприлюднив неправдиву інформацію, у якій звинуватив GfK Ukraine у навмисному викривленні даних екзит-полу, який компанія провела 31 жовтня на виборах мера Харкова, повідомляється на сайті компанія з маркетингових та соціальних досліджень GfK Ukraine.

Нагадаємо, вчора, 2 листопада, Добкін заявив, що йому було заздалегідь відомо про навмисне викривлення результатів екзит-полу компанії GfK на виборах мера Харкова.

“Що стосується компанії GfK, звичайно завжди є погрішність, але тут ситуація дещо інша. Мені було відомо, що за замовленням політичної сили «Єдиний центр» буде проводитися екзит-пол в Харкові і приблизно о 12 годині дня я дізнався, які вони будуть давати кінцеві результати для оголошення. Я знав, що вони будуть давати інформацію на користь пана Авакова”, – заявив Добкін.

Відзначимо, за даними екзит-полу GfK кандидат він “Батьківщини” Арсен Аваков набрав 34,7% голосів, а представник Партії регіонів Геннадій Кернес – 30,9% голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.