16 листопада. США. Борці за права геїв прикували себе до огорожі Білого дом. Вони закликали міністерство оборони США припинити звільнення з відомства через сексуальну орієнтації службовців.

За таким принципом досі живе армія США

Серед учасників акції, спрямованої на те, щоб президент США Барак Обама зняв заборону на службу в армії для відкритих гомосексуалістів, було декілька ветеранів і католицький священик. Вони закликали міністерство оборони США припинити звільнення з відомства через сексуальну орієнтації службовців і відновити на посадах усіх, хто вже був звільнений з цієї причини.

Всі активісти були заарештовані через деякий час після початку акції. Зазначимо, що поліція дозволила мітингувальникам закінчити їхні промови. У момент затримання учасники акції хором вигукували “Барак Обама – прихована гомофобія” (Barack Obama – silent homophobia).

На 1 грудня в Пентагоні намічено внутрішню нараду, на якій відомство має переглянути свою стратегію за правилом “Don’t Ask, Don’t Tell“, яке діє у збройних силах США з 1993 року. Згідно з цим правилом, офіційним особам не можна питати у військовослужбовця про його сексуальну орієнтацію. У той же час він сам не має права її розкривати.

Скасування “Don’t Ask, Don’t Tell” стала однією з передвиборних обіцянок Барака Обами. У травні 2010 року за скасування обмежень для гомосексуалістів проголосував комітет Сенату США з питань збройних сил. Тим не менш, 21 вересня скасування правила було заблоковане сенаторами США.

Джерело Сегодня

Борці за права геїв прикували себе до огорожі Білого дому

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.