Новини України. 12 листопада. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко буде фігурувати ще по кількох справах, розслідуваних Генпрокуратурою.

Юрій Луценко
ГРУ обіцяє Луценкові нелегке життя

Про це заявив начальник головного слідчого управління Генпрокуратури Олександр Каліфітський в ефірі Шустер Live.

“Можу сказати, що є ще дуже багато всяких цікавих моментів, які нам доведеться розібрати”, – зазначив він

Каліфітський повідомив: “Те, що поставили Юрію Віталійовичу, і він ображається, що у нього там 191 частина 3, то це далеко ще не повний перелік тих статей, які вас чекають у подальшому”.

Він зазначив, що в справі про водія Луценка багато додаткових нюансів.

Начальник головного слідчого управління уточнив, що заяви Луценка про достатність освіти його водія для отримання звання, не відповідають дійсності, оскільки “у нього диплом був фальшивий”.

“Він був прийнятий не на посаду водія, а отримав офіцерське звання. Після цього ця людина чомусь працює старшим оперативником одного з, будемо так говорити, секретних підрозділів”, – зазначив Каліфітський.

Слідчий також повідомив, що Луценко “вирішив своєму другові ще придбати квартиру”.

“Він, знову таки своїм наказом, вносить відповідні дані і надає право на отримання квартири. Причому без черги. Без будь-якого мотивування”, – заявив чиновник.

“Водія не влаштувала ця квартира, тому що вона знаходилася на вулиці Сосницькій. Було незручно добиратися на роботу, і він попросив Юрія Віталійовича: “чи не можна отримати в центрі”. Чому ж не можна, можна. Він отримав її на вулиці Димитрівській“, – розповів Каліфітський.

“Найцікавіше інше, квартиру отримала ця людина, а чомусь прописаний у цій квартирі Юрій Віталійович теж”, – зазначив начальник головного слідчого управління.

Представник ГПУ також повідомив, що водій Луценко отримував “знаки відомчі і нагороди”.

“У тому числі і за надання допомоги правової міжнародної. Тільки незрозуміло кому і чим водій міг допомогти закордоном. Ось з цими питаннями ми зараз розбираємося”, – уточнив він.

“Це всього лише той невеликий перелік, чим зараз займається наше слідче головне управління”, – заявив Каліфітський.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.