16 листопада. Одна людина загинула в ході зіткнень жителів Гаїті з солдатами ООН. Протестуючі закидали солдатів каменями і перекривали дороги, висловлюючи незадоволеність присутністю ООН та неефективністю боротьби з епідемією холери.

Під час заворушень загинула одна дитина

Заворушення відбулися в містах Кап-Аїтьєн і Хинчей. Поранено семеро солдатів ООН з непальського контингенту.

Раніше місцеві жителі звинуватили непальців у поширенні холери – база непальських миротворців знаходиться поруч з першим осередком епідемії.

Розпочате розслідування не підтвердило підозр, але не змогло втримати натовп від агресії. Як повідомила місцева радіостанція, в ході заворушень загинула дитина.

Згідно з офіційною інформацією міністерства охорони здоров’я Гаїті, число жертв холери склало 917 осіб.

Джерело AP

Одна людина загинула в ході зіткнень жителів Гаїті з солдатами ООН. Протестуючі закидали солдатів каменями і перекривали дороги, висловлюючи незадоволеність присутністю ООН та неефективністю боротьби з епідемією холери.

Заворушення відбулися в містах Кап-Аїтьєн і Хинчей. Поранено семеро солдатів ООН з непальського контингенту. Як InterRight повідомляв раніше, місцеві жителі звинуватили непальців у поширенні холери – база непальських миротворців знаходиться поруч з першим осередком епідемії. Почата розслідування не підтвердило підозр, але не змогло втримати натовп від агресії. Як повідомила місцева радіостанція, в ході заворушень загинула дитина.

Згідно з офіційною інформацією міністерства охорони здоров’я Гаїті, число жертв холери склало 917 осіб. Уряд країни передбачає, що в існуючих умовах епідемія може торкнутися до 200 тисяч чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.