Гаррі Поттер сова
Гаррі Поттер ставить під загрозу життя індійських сов

3 листопада. Індія. Використання сов в традиційних магічних ритуалах і різні забобони залишаються в Індії причиною нелегальної торгівлі совами та полювання на них, що призводить до зникнення цих рідкісних птахів, повідомляє інформаційне агентство IANS з посиланням на дані міністерства навколишнього середовища та лісового господарства.

“Сови – зникаючий вид, який знаходиться під охороною згідно з індійським Законом про захист дикої природи від 1972 року. Однак сови знищуються в різних магічних ритуалах, особливо під час традиційних свят, таких як Дівалі”, – наводить агентство слова глави цього міністерства Джайрама Рамеша (Jairam Ramesh).

Дівалі – один з головних індуїстських свят, його також відзначають представники сикхізму і джайнізму. Історично він пов’язаний зі святкуванням осіннього врожаю і в більшості регіонів Індії відзначається як традиційний Новий рік. Під час Дівалі часто відбуваються різні обряди і ритуали, в тому числі і магічні. У цьому році Дівалі в Індії відзначається 5 листопада.

Напередодні свята міністерство навколишнього середовища та лісового господарства повідомляє, що щорічно число відловлених сов в Індії сягає тисяч. У ритуалах чорної магії, які до цих пір практикуються в цій країні, використовуються тіла сов, а також їх черепа, кігті, пір’я, кров.

Міністр Рамеш назвав і ще одну, нову причину активного вилову цих птахів – це популярність серед індійської молоді книг про пригоди хлопчика-чарівника Гаррі Поттера. Сова, як відомо, є у книзі особистим листоношею і улюбленою домашньою твариною Поттера. Тому в багатьох сім’ях стало модно дарувати дітям на Дівалі сову, зазначає міністр.

“Сови так само важливі для нашої екосистеми як і тигри, і леви, і слони”, – додав Рамеш.

Він закликав владу зробити конкретні й рішучі заходи для захисту популяції індійських сов.

Джерело РИА Новости

Comments

  1. Между нами говоря, по-моему, это очевидно. Рекомендую поискать ответ на Ваш вопрос в Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.