Гаррі Поттер і його сова

2 листопада. Фільм про хлопчика-чарівника зі шрамом на лобі подивилися мільйони людей по всьому світу. Все, що більш-менш можна було продавати та використовувати у реальному житті, використовувалась і продавалась.

Індійці, наприклад, особливо перейнялися поштовими совами, які по фільму служили Гаррі та його друзям. У результаті сови в Індії опинилися на межі вимирання. Цю проблему озвучив міністра навколишнього середовища та лісового господарства Індії Джайрам Рамеш, звинувативши фанатів Гаррі Поттера у знущанні над тваринами.

У багатьох індійських сім’ях стало модно дарувати дітям на свято Дівалі (аналог нашого Нового року) сову. Пернаті знаходяться під охороною згідно з індійськими Закону про захист дикої природи від 1972 року.

Однак сови знищуються в різних магічних ритуалах, особливо під час традиційних свят, таких як Дівалі. Міністр закликав перестати дарувати дітям сов і не знищувати птахів, тому що вони “дуже важливі для екосистеми, як слони і тигри”. І закликав поліцію простежити, щоб сов залишили в спокої.

Джерело ТВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.