Новини спорту. 25 листопада. Начальник слідчого управління УМВС України в Севастополі, полковник Роман Литвинов, заявив, що Владислав Піскун вчинив злочин, яке КК України відносить до розряду тяжких.

Владислав Піскун
Піскуна хочуть "відмазати" і відправити в Росію

У протоколах допиту зафіксовано, що Владислав Піскун відмовляється давати свідчення, але повністю визнає свою провину.

“Відмова від дачі показань – це право обвинуваченого, передбачене Конституцією України. Примусити його співпрацювати зі слідством ми не можемо”, – пояснює він.

При цьому вина Піскуна підтверджується показаннями свідків і напевно буде підтверджена висновками експертиз. Провину Піскуна підтверджує навіть його пасажирка, яка зараз знаходиться в першій міській лікарні.

З її свідчень випливає, що Владислав Піскун терпіти не міг, коли його обганяли, і постійно влаштовував такі гонки на дорозі. При цьому за кермо він сів тільки два роки тому – у 2008-му, коли він отримав “права”. Ніякого досвіду водіння автомобіля він не мав, але зате мав масу гонору і впевненість у власній безкарності та вседозволеності.

Згідно з попередніми висновками експертизи, Піскун і його пасажирка дивом уникнули смерті – БМВ на величезній швидкості “влетіла” в стовп не під тим кутом і це їх врятувало. Дах у автомобіля матер’яний, і при перевертанні не допомогли б жодні подушки безпеки.

За інформацією кримських правозахисників, адвокати хочуть звільнити Піскуна на підписку про невиїзд і дати йому можливість зникнути в Росії.

“З цією метою з Піскуна намагаються зробити якусь фігуру страждальця, який, нібито, повинен відповідати за всіх мажорів, але в той же час йде прихована боротьба за його звільнення”, – говорять в одній з кримських правозахисних груп.

Нагадаємо, вчора Ленінський райсуд міста Севастополь постановив заарештувати Владислава Піскуна.

21 листопада в Севастополі жінка і двоє дітей загинули через наїзд автомобіля БМВ, за кермом якого знаходився гравець ПФК “Севастополь” Владислав Піскун.

За матеріалами Террикон

Comments

  1. Господи, не дай йому можливості мати своїх дітей! Вішати таких треба, або краще віддавати на людський розсуд!Мир душам загиблих!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.