Новини світу. 15 листопада. Спортивний автомобіль Bugatti Veyron 16.4 Super Sport, що розвиває швидкість понад 430 кілометрів на годину, очолить топ найбільш «гарячих» автомобілів 2011, вважає журнал Forbes.

Bugatti Veyron 16.4 Super Sport
Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

«Це та машина, яка змусить обертатися їй услід і битися серця швидше від одного тільки вигляду», – запевняє видання в своєму прогнозі наймодніших автомобільних брендів майбутнього року.

Роздрібна ціна на автомобіль варіюється від $2,5 млн. на ринку США до $3,5 млн. для покупців в Індії. Як очікується, протягом року на світовий ринок буде представлено не більше 300 нових спортивних Bugatti.

Оновлена версія Bugatti Veyron 16.4 Super Sport (концерн “Фольксваген”) була представлена публіці в серпні нинішнього року – автомобіль став могутнішим на 200 кінських сил і набув більш досконалу аеродинаміку.

Bugatti Veyron отримала назву на честь французького гонщика з команди Бугатті П’єра Вейрона, який встановив рекордний час на подоланні знаменитої 24-годинної гоночної дистанції Ле Ман в 1939 році. Це авто вважається найшвидшим і найдорожчим з серійних автомобілів в світі для доріг загального користування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.