Медведі товстіють

8 листопада. Зоологи США встановили, що ведмеді грізлі в західних штатах Америки стають все більш товстим і ледачим. На думку експертів, це результат сусідства тварин з людьми. Однак лінь і зайва вага не зробили грізлі менш агресивними.

Як свідчать зоологи, все більше ведмедів спускається зі Скелястих гір ближче до будинків людей. Тут вони знаходять багато їжі і більше не бачать необхідності полювати “по старинці”.

Експерт з ведмедів з національного парку Йеллоустон Джиммі Джонкель заявив, що звірі “почали жити хорошим життям”, ласуючи зерном та овочами з полів. У результаті число ведмедів в національному парку зросла до 603 особин до 2009 року, що майже в три рази більше показників 1970-х років.

Однак, це не означає, що блага цивілізації перетворили грізлі в плюшевих ведмедиків. За останні 10 років кількість нападів звірів на людей зросла у два рази в штатах Монтана і Вайомінг. У цих же штатах за останні два роки було відстріляно 45 ведмедів, які занадто близько підійшли до будинків людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.