Новини технологій. 11 листопада. Соціальна мережа Facebook може незабаром отримати власний поштовий сервіс під кодовою назвою Project Titan – його презентація очікується 15 листопада на вже анонсованій прес-конференції Facebook, повідомляє техноблог TechCrunch.

Facebook Project Titan
Facebook запускає власну пошту

Запрошення для преси, розіслані Facebook, не містять точної інформації про те, що саме буде представлено в понеділок. Однак на самому запрошенні зображена іконка для ящика особистих повідомлень (inbox) з інтерфейсу користувача в Facebook. Це дозволило припустити, що мова йде про створення повноцінної поштової служби.

У лютому 2010 року повідомлялося, з посиланням на джерело, обізнане про плани розвитку Facebook, про Project Titan – кодова назва власного поштового сервісу Facebook. На відміну від поштового сервісу ще однієї соціальної мережі, MySpace, який було представлено в липні 2009 року, Project Titan, як передбачається, отримає повноцінний функціонал, що включає доступ до скриньки користувача по протоколах POP3 і IMAP. Це означає, що ящик можна буде використовувати на поштовому клієнті (такому, як Mozilla Thunderbird або Microsoft Outlook), а також синхронізувати з іншими поштовими скриньками користувачів та різними мобільними пристроями.

Як вважає TechCrunch, якщо Facebook дійсно представить власний поштовий сервіс, то такий продукт потенційно зможе скласти конкуренцію вже, в першу чергу – Gmail.

Конкуренція між Facebook і Google останнім часом стає все більш запеклою, особливо після того, як минулого тижня Google заборонила Facebook використовувати адресні книги користувачів Gmail.

Різні видання висловили безліч гіпотез про те, що саме стало причиною цього конфлікту. Найбільш популярна точка зору зводиться до того, що Google готується до запуску власної соціальної мережі Google Me, і тому вирішила припинити “ділитися” своїми користувачами з потенційним конкурентом.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.