FaceBook
Facebook сповнений сюрпризів

2 листопада. 3 листопада компанія-власниця найпопулярнішого у світі соціального ресурсу – мережі “Facebook” проведе у своїй штаб-квартирі в Пало-Альто, Каліфорнія, спеціальний захід, деталі якого тримаються в таємниці. Як припускає ряд західних ЗМІ, на конференції може бути представлений брендований смартфон.

Подібне припущення вже висловлювалося в кінці вересня цього року, але тоді компанія виступила з офіційними спростуваннями. Подібні чутки підкріплюються тим, що понад 150 млн. з 500 млн. користувачів мережі заходять в свої аккаунти з мобільних пристроїв.

Працювати смартфон може на Google Android, створюватися і продаватися він, можливо буде спільно з INQ і AT & T, і може бути, вийде в продаж вже в різдвяний сезон-2010. Серед інших можливих тем конференції: подробиці про сервіс “Facebook Places” або презентація оновленої мобільної версії сайту.

Нагадаємо, раніше висловлювалося припущення про те, що спростування від компанії ще нічого не означає: проект може бути настільки секретним, що більшість співробітників компанії про нього не знають. Зокрема, автори блогу “TechCrunch” припускають, що команда Facebook працює над софтом для смартфона, а “залізо” буде замовлено третій стороні.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.