Новини України. 23 листопада. Показники захворюваності на грип та ГРВІ в Україні знаходяться нижче епідемічних порогів.

Україну чекає лише сезонне підвищення захворюваності на грип

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції головний лікар Центральної санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров’я України Любов Некрасова.

Вона послалася на дані Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій МОЗ України, згідно з якими за минулий тиждень в десяти контрольних містах зареєстровано 48 тисяч 669 хворих на гострі респіраторні інфекції, госпіталізовано 584 людини. Серед усіх госпіталізованих 86,9% складають діти у віці до 17 років.

Також Любов Некрасова підкреслила, що показник захворюваності на цьому тижні становить 50,06 випадків на 10 тисяч населення проти 47,79 випадків минулого тижня.

Статистичний показник зареєстрованої захворюваності зріс, у порівнянні з попереднім тижнем, на 4,8%“, – додала вона.

Зокрема, за словами Некрасової, серед дітей зареєстровано 31 тисячу 984 випадки захворюваності на грип та ГРВІ. Найчастіше хворіють діти у віці від одного року до чотирьох років.

“На 46-му тижні у десяти контрольних містах не зареєстровано жодного летального випадку серед хворих”, – підкреслила вона.

Любов Некрасова зазначила, що протягом наступних тижнів можливе подальше незначне сезонне зростання показників захворюваності на ГРВІ як в окремих регіонах, так і в цілому по Україні.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.