Zanussi
Пральні машини Zanussi виготовлятимуть в Україні

1 листопада. Івано-Франківськ. В Івано-Франківську почалося виробництво 7 моделей пральних машин під торговою маркою Zanussi, що належить компанії Electrolux. Продуктова лінійка включатиме пральні машини фронтального завантаження.

Пральні машини будуть поставлятися на ринок Росії та сусідніх країн. Раніше Electrolux уклала договір на купівлю івано-франківської фабрики пральних машин.

На даний момент виробництво пральних машин здійснюється попереднім оператором фабрики – ТОВ «Українська побутова техніка» на виробничих потужностях, які нещодавно придбала компанія Electrolux.

Electrolux сьогодні в процесі отримання всіх дозвільних документів від українських органів державної влади, після чого компанія зможе самостійно управляти виробництвом і розширювати його масштаби.

«Ми пишаємося виходом на український ринок з власними виробничими потужностями і з нетерпінням чекаємо можливості розвитку операцій в Івано-Франківську, а також пропозиції подальших можливостей працевлаштування жителям регіону, – відзначає Андрій Ступін, керівник офісу промислових операцій Electrolux. – У даний момент нашим основним пріоритетом є отримання всіх дозволів і ліцензій, необхідних для початку власного виробництва. Ми відчуваємо повну підтримку в цьому процесі від органів державної влади на національному та регіональному рівні».

Угода з купівлі компанією Electrolux івано-франківської фабрики з виробництва пральних машин була схвалена Антимонопольним комітетом України в жовтні 2010 року. Вартість операції склала 19 млн євро, повідомляє прес-служба компанії.

На фабриці в Івано-Франківську на даний момент працюють 150 працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.