Новини України. 26 листопада. Екс-майор Микола Мельниченко обіцяє подати заяву про вступ до Партії регіонів, якщо нинішня влада завершить розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Микола Мельниченко
Мельниченко обіцяє вступити в Партію регіонів

Про це він заявив газеті “Сегодня” у матеріалі, присвяченому десятиріччю “касетного скандалу”.

Микола Мельниченко зазначив, що кримінальна справа, порушена проти нього Генпрокуратурою і припинена слідчим Олександром Харченком (розслідував справу Пукача, нині вже звільнений), знову поновлена. І хоча він залишається охоронюваною особою, його можуть затримати.

“Уже й не пригадаю, що саме мені інкримінувалося, коли порушували кримінальну справу, – і розголошення держтаємниці, і перевищення службових повноважень, і підробка документів”, – сказав екс-майор.

“За свої дії я готовий відповісти за законом. Я передав у Генпрокуратуру все, що просило слідство. Розповів і показав, як вів записи, як це відбувалося. Вони пройшли експертизу, визнані автентичними. Цього досить для ухвалення відповідних процесуальних рішень (у справі Гонгадзе)”, – стверджує Мельниченко.

“Те, що справа проти мене не закрита, свідчить про прагнення правоохоронних органів установити істину, визначивши ступінь провини тих же Кучми, Литвина, Фере. Тому закликаю усіх, хто володіє будь-якою інформацією, яка стосується цієї справи, передати її в Генпрокуратуру України“, – заявив він.

“Якщо в нинішньої влади виявиться достатньо політичної волі довести цю справу до кінця, я напишу офіційну заяву з проханням прийняти мене в Партію Регіонів“, – пообіцяв Микола Мельниченко.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.