Новини України. 30 листопада. БЮТ вимагає від Януковича ветувати Податковий кодекс і оподаткувати літаки, вертольоти та яхти.

БЮТ
Мітинг підприємців перетвориться у потужний рух опору - БЮТ

Про це йдеться у заяві опозиційної політсили.

Подаємо повний текст заяви:

“Партія «Батьківщина» та Блок Юлії Тимошенко вимагають від Віктора Януковича негайно накласти вето на Податковий кодекс Азарова-Тігіпка, ухвалений пропрезидентською більшістю у Верховній Раді в інтересах вітчизняної олігархії.

Влада, обслуговуючи великий капітал, весь фіскальний тягар перекладає на мале підприємництво – вчорашніх лікарів, вчителів, робітників, які шляхом самозайнятості знайшли спосіб утримати себе та свої родини.

Податковий кодекс знищує середній клас як основу демократії та громадянського суспільства, ставить мільйони людей та їхні родини на межу виживання.
Тому щодо цього Податкового кодексу вимога може бути лише одна: жодних косметичних правок, повне, беззастережне та негайне вето.

Автори цього документу продемонстрували свою нездатність керувати країною та забезпечувати наповнення бюджету в межах Конституції та чинного законодавства. Вони показали нерозуміння процесів, які відбуваються у вітчизняній економіці. Вони несуть відповідальність за провал бюджету-2010 та зрив бюджетного процесу на 2011 рік. Вони не відповідають займаним посадам і мають піти у відставку.

Для запровадження збалансованої та справедливої податкової реформи, для розробки нового Податкового кодексу має бути створена робоча група із представники малого і середнього бізнесу, влади та опозиції.

Партія «Батьківщина» та Блок Юлії Тимошенко пропонують альтернативний шлях вирішення проблеми наповнення бюджету. Вона має вирішуватись, насамперед, за рахунок потужних жирових запасів української олігархії. Там – золоте дно для збільшення бюджету в рази! Саме цей вкрай невеликий, але неймовірно багатий і дуже впливовий прошарок нашого суспільства отримує найбільше і недоплачує до державної скарбниці. Ні для кого не секрет, що олігархи платять податків не стільки, скільки належить за законом, а стільки, скільки їм самим не шкода. Решта ресурсів (а це більша частина) виводиться в офшори і не оподатковується в Україні взагалі.

Тому фракція «Батьківщина» БЮТ вимагає ухвалити закон, який унеможливить традиційну для вітчизняної олігархії практику уникнення від оподаткування через виведення капіталів в офшорні зони. Бізнес-оточення глави держави, яке взялося вчити податковій культурі мале підприємництво, перш за все саме повинно навчитися платити податки.

Ми також пропонуємо запровадити реальні, а не декларативні податки на надбагатство. Має бути реальний і відчутний податок на приватні літаки, гелікоптери, яхти типу подарованої Януковичу «Бандідо», автомобілі класу «люкс» («Кадилаки», «Майбахи», «Порше», «Бентлі»), коштовні діаманти тощо…

Слід запровадити реальне і відчутне оподаткування так званої елітної нерухомості: так одним податком із півтора сотень гектар свого Межигір’я Янукович міг би залатати весь бюджет Вишгородського району!

Має бути ухвалено розроблений нами закон, який гарантує збереження спрощеної системи оподаткування для малих підприємців, гарантує її стабільну роботу мінімум на 5 років.

Наша філософія податкової реформи докорінним чином відрізняється від філософії влади. Пояси мають затягувати не ті, кому й так вже нема чим дихати. Тягар реформи має лягти на тих, хто найбільше за останні 20 років збагатився коштом суспільства. Ми маємо захистити і мале підприємництво, і не мнеш важливо – середній клас, який має стати основою незворотності демократичних процесів в Україні.

У випадку невиконання наших вимог Януковичем щодо ветування Податкового кодексу очевидними є всі підстави для переростання економічного протесту у потужний політичний рух опору за участі провідних опозиційних сил“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.