Новини культури. 9 листопада. Харків. Харківський драматичний театр ім. Т. Шевченка бореться за міжнародний грант Світлани Медведєвої. Театр чекає відповіді влади

Харківський театр ім. Т. Шевченка
Світлана Медведєва може стати меценатом Харківського театру ім. Т. Шевченка

Харківському театру ім. Т. Шевченка запропонували освоїти грант Міністерства культури, але керівництво театру за нього не бореться”, – заявив 9 листопада голова профкому працівників сцени Харківського державного академічного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка Юрій Головін.

За його словами, грант видається на створення певної постановки з певним режисером, і пропозиції від режисерів уже є.

Як зазначив Юрій Головін, нещодавно театр відвідав театральний режисер, директор “ГогольFest” (Київ) Владислав Троїцький і запропонував свою програму створення на базі театру ім. Шевченка народного центру молодої української режисури. На створення центру даються кілька іноземних грантів, в тому числі представників української діаспори.

Троїцький провів переговори з інвесторами з Росії. Участю у розвитку проекту зацікавилася і меценат Світлана Медведєва (дружина президента Росії Дмитра Медведєва).

“Закінчилася ця пропозиція поки що нічим, так як керівництво театру боїться таких масштабних проектів. Але грант ще нікому не передали, так як він був розроблений спеціально для нашого театру. Про те, що театр може брати участь у міжнародному проекті, повідомлено й управління культури Харківської облдержадміністрації. Тепер ми чекаємо, що вирішить влада “, – зазначив Юрій Головін.

Джерело Status Quo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.