Михайло Добкін
БЮТ: Добкін візьме не себе відповідальність за фальсифікацію виборів

3 жовтня. Режим Януковича, уособлений губернатором Харківщини Добкіним та в.о. харківського міського голови Кернесом, перейшов рубікон та приступив до фінальної стадії фальсифікації виборів харківського міського голови на користь Кернеса, йдеться на офіційному сайті БЮТ.

Лідер харківської обласної організації «Батьківщини» Арсен Аваков виграв вибори згідно з кількома екзит-полами та згідно з паралельним підрахунком голосів. Це не завадило губернатору Харківщини Добкіну незаконно взяти на себе функцію територіальної виборчої комісії та так само незаконно проголосити переможцем Кернеса. Це зайвий раз ілюструє, що ставленики Януковича в кожній області є ключовими фігурами у спотворенні волевиявлення виборців на користь Партії регіонів, йдеться у повідомленні опозиціонерів.

На фоні правового нігілізму та беззаконня в Україні, коли Феміду перетворено в служку Януковича, «БЮТ-Батьківщина» звертається до європейських інституцій, до тих спостерігачів, які залишилися ще в Україні, звернути увагу на події в Харкові, де режим Януковича відверто й ані трохи не соромлячись демонструє свій злочинний фальсифікаторський хист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.