Новини спорту. 11 листопада. Київ. Україна і Польща залучать декілька тисяч волонтерів під час проведення чемпіонату України з футболу 2012 року. Про це розповів сьогодні директор МОК “Євро-2012 Україна” Маркіян Лубківський під час Інтернет-конференції.

Маркіян Лубківський
До Євро-2012 залучать тисячі волонтерів

“Буде дві категорії волонтерів – це волонтери УЄФА, їх потрібно близько 5 тисяч для двох країн. Їх відбором і підготовкою займається Місцевий організаційний комітет. Офіційна реєстрація для охочих стати волонтером УЄФА почнеться в липні наступного року на сайті uefa.com. Крім цього, волонтерів будуть набирати приймаючі міста. Волонтери в містах-господарях будуть надавати допомогу гостям, і набором цієї категорії волонтерів займаються місцеві органи влади. Порядок реєстрації буде повідомлятися окремо кожним приймаючим містом. Кількість цих волонтерів буде залежати від потреб міст-господарів“, – розповів Маркіян Лубківський.

За його словами, робота волонтерів оплачуватися не буде.

“Якщо говорити про бонуси, то ми розраховуємо на те, що основним мотивом волонтерів стане бажання долучитися до організації та проведення такого великого проекту, яким є Євро-2012. Але, безумовно, кожен з них отримає цінні подарунки, а кращі будуть відзначені з боку УЄФА“, – зазначив директор турніру.

Маркіян Лубківський також розповів про функціональні обов’язки волонтерів.

“Якщо говорити про волонтерів УЄФА, то вони будуть працювати в офіційних місцях турніру. Сьогодні ми передбачаємо 17 основних напрямків роботи волонтерів УЄФА. Ці люди, наприклад, будуть працювати на стадіонах, допомагаючи під час акредитації роботи медіа-центрів, їх присутність передбачена також у чотирьох аеропортах містах-господарів. Сьогодні вирішується питання, і думаю, що воно буде вирішено позитивно, чи можуть волонтери працювати водіями транспорту, який буде надаватись для цільових груп УЄФА. Тут є добрий прецедент, оскільки водії-волонтери досить ефективно працювали під час жеребкування кваліфікаційного відбору Євро-2012, який пройшов 5 лютого цього року у Варшаві”, – відзначив Лубківський.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.