Новини світу. 17 листопада. Дефолт в країнах єврозони, включаючи Ірландію, Португалію і Грецію, вкрай малоймовірний в найближчому майбутньому, тому що європейські регулятори чудово уявляють його наслідки і зроблять все можливе для запобігання такому кроку, вважає глава підрозділу інвестиційного банкінгу Deutsche Bank AG (DB) Аншу Джайн.

єврозона, ВВП
Дефолту в ЄС не буде

“Ми розраховуємо, що регулятори знайдуть розумні механізми вирішення проблеми, крім дефолту”, – зазначив Джайн.

Фінансова криза в Ірландії набирає обертів, і ситуація в країні викликає в інвесторів такі ж побоювання, як і боргові проблеми Греції цієї весни. Однак прибутковість ірландських держоблігацій знизилася під час торгів у понеділок на очікуваннях, що міністри фінансів узгодять програму допомоги Ірландії.

“Прогноз для світового ринку в 2011 році залежатиме від відгомонів фінансової кризи, що досі тривають”, – вважає Аншу Джайн.

Він очікує складних умов рефінансування на ринках держборгу периферійних країн єврозони, слабкого економічного зростання в розвинених країнах і переходу балансу сил до таких країн, що розвиваються, як Китай.

Разом з тим світові фондові індекси, включаючи німецький DAX, продовжать рости в 2011 році, їх підйом може скласти 10-20%, прогнозує експерт.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.