Новини України. 25 листопада. Лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк прогнозує, що дефіцит державного бюджету за підсумками року становитиме 150 млрд. грн.

Яценюк
Яценюк знає яким буде дефіцит держбюджету

Про це він заявив сьогодні на засіданні “уряду змін”.

Яценюк нагадав, що держбюджет на поточний рік був прийнятий без обговорення і аналізу.

“Коли ми проводили засідання уряду, у нас була озвучена цифра: реальний дефіцит держбюджету становить 150 млрд. грн. І я з великим здивуванням позавчора прочитав інтерв’ю Міністра фінансів Ярошенко, який вже сьогодні офіційно визнав те, що дефіцит державного бюджету становить 100 мільярдів. А де ж був Азаров, де був уряд при прийнятті цього державного бюджету? Вони говорили про дефіцит у розмірі до 10 млрд. грн. Нуль – просто забули. Тому ми очікуємо сьогоднішній дефіцит у розмірі 150 млрд. грн., і зрозуміло, що з їх витратами їм не вистачить, навіть якщо вони по десять разів будуть обкладати податком малий і середній бізнес. А всіх коштів МВФ не вистачить на те, щоб прогодувати всю бюрократичну та олігархічну машину української влади“, – сказав він.

При цьому Яценюк звернув увагу на те, що вперше за історію української незалежності гарантований борг України перевалив за $50 млрд. і становить на сьогоднішній день $51 млрд.

“Ці кошти вони беруть в кредит, ці кошти вони витрачають через свої компанії, і ці кошти будуть розтягувати по кишенях. Хто за це заплатить? Це риторичне питання”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що Кабінет Міністрів України очікує дефіцит державного бюджету за підсумками 2010 року на рівні 5,5% від ВВП.

“Ми в цьому році вийшли на 5,5% дефіциту бюджету”, – сказав Азаров.

За словами глави уряду, в 2011-му році уряд планує показник держбюджету на рівні 3,5%.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.