Стережися, скутеристе, за тобою полюють!

2 листопада. Київ. З першого листопада ДАІ почала штрафувати водіїв скутерів, які не зареєстрували свою техніку. А таких, за даними самої ж автоінспекції, близько 90%

Як повідомляють у самій державтоінспекції, за станом на кінець жовтня в Україні лише 5% скутерів було поставлено на облік. При цьому в ДАІ відзначають, що до 1 листопада діяла спрощена система реєстрації техніки.

Нагадаємо, що до 1 листопада можна було зареєструвати такий транспортний засіб лише на підставі заяви його власника. З вчорашнього ж дня для реєстрації необхідно надати довідку-рахунок від торгової організації, що продала власникові цей транспортний засіб.

Як зазначає Autoconsulting з посиланням на представників ДАІ, у відомстві обіцяють швидко надолужити згаяне вже після 1 листопада, коли інспектори почнуть штрафувати мопедістов за відсутність реєстрації, водійських документів і техогляду.

У свою чергу як зазначає РБК-Україна, начальник департаменту ДАІ Валерій Лозовий зазначив, що водії, які мають категорію посвідчення А не можуть керувати мопедом або скутером. Для цього потрібно відкрити категорію А1.І у разі такого порушення їх також будуть штрафувати інспектори ДАІ.

Нагадаємо, категорія А1 дає змогу керувати транспортними засобами з об’ємом двигуна до 50 куб. см, а категорія А дозволяє управляти мотоциклами з об’ємом двигуна понад 50 куб. см.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.