З насиллям у сім'ї стикається кожна четверта британка

Британські міністри сподіваються, що уроки, присвячені питанням добровільності в інтимних відносинах, попередять згвалтування.

Згідно з проектом, опублікованим вчора британським урядом, школярок навчать говорити “ні” у відповідь на пропозиції сексу, повідомляє The Daily Mail. “Міністри сподіваються, що уроки на тему “згоди в інтимних відносинах” допоможуть запобігти згвалтуванню та побиттю неповнолітніх дівчаток і жінок”, – пише кореспондент Джеймс Слек.

Прийняті й інші заходи щодо захисту прав жінок: так, біржам праці заборонено рекламувати вакансії стриптизерок і інші посади, де “претенденти повинні здійснювати дії, мета яких – безпосереднє стимулювання сексуального потягу у оточуючих”. Всі ці пропозиції об’єднані в програмі “Покінчимо з насильством по відношенню до дівчат і жінок”, підготовленій міністерствами внутрішніх справ, освіти та рівноправності.

Обговорення “питань згоди на секс” на уроках – найсуперечливіша частина програми, відзначає газета. “У якому віці почнуться ці уроки поки не вирішено”, – пише газета. Зі свого боку, Маргарет Морріссі з організації “Parents Outloud” виступила проти цього: вона вважає, що для деяких дітей такі уроки загрожують психічною травмою на все життя.

“У програму включений і так званий ” Наказ йти геть”, що дозволяє вигнати чоловіка, якого звинувачують у насильстві в сім’ї, з дому, навіть якщо на нього не заведено кримінальну справу”, – повідомляє видання. Заборона на появу вигнанця за місцем проживання сім’ї може тривати від двох днів до чотирьох тижнів. За даними Британського огляду злочинності, з насильством в сім’ї рано чи пізно стикається кожна четверта британка.

Джерело Daily Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.