Берлусконі, повія
Італія обговорює секс-витівки Берлусконі

5 листопада. Дівчина Рубі сказала прем’єру, що вона родичка Мубарака, і Берлусконі їй повірив, пише Джованна Каваллі в статті, надрукованій у газеті Corriere della Sera.

“Адвокат прем’єра Нікколо Гедіні виклав свою версію відносин Берлусконі з марокканською танцівницею Рубі, перебуваючи в телестудії Мікеле Санторо: “Берлусконі, який є безсумнівним лідером, дозволяє інколи міркуванням гуманності брати гору над міркуваннями доцільності. Той, хто з ним знайомий, знає, що за рік він робить десяток таких щедрих вчинків, проблема полягає в тому, що він не може сказати “ні”. Що стосується передбачуваній спорідненості з Мубараком, Гедіні уточнив, що так йому сказала сама дівчина. У Берлусконі сильна уява, але не до такої міри, щоб вигадувати подібні речі”, – пише видання.

“На підтвердження того, що прем’єр повірив словам дівчини, Гедіні привів невідомий факт: під час офіційної вечері з Хосні Мубараком, у присутності послів двох країн, прем’єр сказав йому жартома, що знайомий з його дуже красивою родичкою”, – пише кореспондент.

“Що стосується іншої обвинуваченої, ескорт-дівчини Наді Макрі, Гедіні піддав сумніву її розповіді. Він заявив, що “в будинку у прем’єра ніколи не було наркотиків”, а також і те, що ці двоє ніколи не зустрічалися на віллі в Сардинії через два дні після землетрусу в Абруццо, іншими словами – 6 квітня 2010 року, оскільки прем’єр відвідував населені пункти, які постраждали від підземних розмов, пише автор статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.