9 листопада. Американський автовиробник Chrysler за підсумками III кварталу 2010 року скоротив чистий збиток у 2 рази – до $84 млн. зі $172 млн. у другому кварталі 2010 року.

Chrysler
Chrysler скоротив збитки у два рази

Продажі нових моделей допомогли автовиробникові, який пережив банкрутство, збільшити виручку до більш ніж $11 млрд. і підвищити прогноз з операційного прибутку з $200 млн. до $700 млн.. Альянс з італійським концерном Fiat і виведення на ринок нових моделей (у тому числі Jeep Grand Cherokee) призвели до позитивних зрушень, однак не зуміли вивести Chrysler зі збитків.

Всього компанія продала в звітному кварталі більше 400 тисяч автомобілів, зміцнивши свої позиції на ринку США: частка Chrysler зросла з 8% (за той же період роком раніше) до 9,6%, відзначає Автостат.

«Рік тому Chrysler Group представила чіткий і ясний фінансовий план на найближчі п’ять років, і протягом трьох кварталів поспіль ми кожен раз йдемо з випередженням цих планів, не тільки дотримуючись, але і перевершуючи наші завдання на 2010 рік», – прокоментував результати виконавчий директор Chrysler Group LLC Серджіо Маркіонне.

Компанія сподівається провести первинне розміщення акцій до другої половини 2011 року, її більший конкурент General Motors – у другій половині листопада нинішнього року.

Comments

  1. викарабкується – Бодька шо то за слово?

  2. Викарабкуватися – синонім до: ВИБИРА́ТИСЯ (з труднощами, переборюючи перешкоди, виходити чи виїжджати з тісного, небезпечного або незручного місця), ВИБИВА́ТИСЯ, ВИДОБУВА́ТИСЯ, ВИЛА́ЗИТИ, ВИКРАДА́ТИСЯ, ВИЛІЗА́ТИ, ДІСТАВА́ТИСЯ рідше; ВИРИВА́ТИСЯ (перев. з замкнутого приміщення, з оточення на фронті тощо); ВИБО́РСУВАТИСЯ, ВИГРІБА́ТИСЯ (перев. з води або з того, чим був укритий, присипаний); ВИКАРА́БКУВАТИСЯ, ВИМИКА́ТИСЯ рідко (перев. з чогось грузького); ВИПЛУ́ТУВАТИСЯ (з чогось густого, заплутаного, захаращеного); ВИРАЧКО́ВУВАТИ. це ще не весь список.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.