16 листопада. На укціоні Christie’s у Швейцарії лот пішов сьогодні за $304 700, що стало світовим рекордом за цінами в категорії вина.

Попередня оцінка $ 150-254 тисяч

Мова йде про напій класу “Прем’єр гран крю” врожаю 1947 року знаменитого французького виноробного господарства Château Cheval Blanc.

Анонімний приватний колекціонер придбав рідкісну шестилітрову пляшку формату “Імперіал” червоного вина за ціною, що перевищила очікування організаторів торгів.
Передпродажна оцінка лота, становила $ 150-254 тисяч.

За словами експерта, який мав можливість продегустувати цей вінтажний зразок, напій відноситься до найбільш великих вин Бордо, якість якого не погіршилося за півстоліття зберігання.

Джерело Вести

Пляшка вина більш ніж за $ 300 тисяч. Якщо бути точними, на аукціоні Christie’s у Швейцарії лот пішов сьогодні за 304 700, що стало світовим рекордом за цінами в категорії вина.

Мова йде про напій класу “Прем’єр гран крю” врожаю 1947 знаменитого французького виноробного господарства Château Cheval Blanc.

Анонімний приватний колекціонер придбав рідкісну шестилітровим пляшку формату “Імперіал” червоного вина за ціною, що перевищила очікування організаторів торгів.

Передпродажна оцінка лота, становила $ 150-254 тисяч.
За словами експерта, який мав можливість продегустувати цей вінтажний зразок, напій відноситься до найбільш великим винам Бордо, якість якого не погіршилося за півстоліття зберігання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.