Леонід Грач
Грач погрожує масовими акціями протесту

3 листопада. Крим. Члени Виборчої комісії Автономної Республіки Крим від Комуністичної партії України вимагають перерахунку виборчих бюлетенів

Про це йдеться в їх спільній заяві, поширеній прес-службою Кримського республіканського комітету Компартії.

Зокрема, комуністи нагадали про масові порушення виборчого законодавства та фальсифікації результатів виборів у Криму.

“При цьому співучасниками неподобств виступили представники виконавчої влади, правоохоронних органів і кримінальних структур, а також переважна більшість виборчих комісій усіх рівнів”, – обурилися автори заяви.

У зв’язку з цим кримські комуністи, члени виборчкому Криму від КПУ Галина Мінаєва, Кирило Білошицький, Сергій Титов, а також представник партії в комісії Анатолій Моісеєнко висловили недовіру до даних підсумкових протоколів і зажадали перерахунку бюлетенів.

“Вимагаємо перерахунку бюлетенів по голосуванню за кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим по кожній виборчій дільниці, як по багатомандатному виборчому округу, так і по одномандатних мажоритарних округах”, – резюмували автори заяви.

Крім того, в прес-службі з посиланням на першого секретаря рескому КПУ Леоніда Грача повідомили, що якщо бюлетені в Криму та інших регіонах України не будуть перераховані, то комуністи влаштують масові страйки.

“Якщо не будуть почуті наші вимоги, закликаємо всіх до масової страйку, по всій Україні”, – уклав комуніст.

Джерело Новини Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.