Віктор Черномирдін
Росія прощається з Черномирдіним

Новини світу. 5 листопада. Москва. Фото. Віктор Черномирдін не хотів працювати послом в Америці. Про це прем`єр-міністр Росії Володимир Путін сказав під час прощальної панахиди з панахиди в Москві.

«Я ніколи не забуду нашу розмову перед його поїздкою до Києва. Я пам’ятаю, коли він мені сказав: якби ти до Америки мені запропонував поїхати або міністром стати, то я б відмовився. Але Україна дуже важлива для Росії – я поїду», – процитував Путін слова Віктора Черномирдіна.

«Ніякого чванства, ніякої зоряної хвороби. Просто працював, причому працював успішно, ефективно. Нам не вистачатиме Віктора Степановича, ми збережемо пам`ять про нього і в серці, і в справах», – сказав прем’єр-міністр Росії.

«За що б він не брався, у нього все виходило. Поряд з ним завжди виникало відчуття надійності, ґрунтовності. У 1992 році, в найскладніший період вітчизняної історії, Черномирдін очолив уряд. Можна тільки здогадуватися, чого це коштувало, які це були навантаження і моральні, і фізичні», – додав Путін.

За його словами, Віктор Черномирдін був яскравою і талановитою людиною. Його уряд проводив дуже складні, непрості реформи в країні і він брав на себе відповідальність.

Віктор ЧерномирдінВіктор ЧерномирдінВіктор Черномирдін

Віктор ЧерномирдінВіктор Черномирдін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.