14 листопада. iPad та інші електронні пристрої серйозно шкодять продажу традиційних газет. Цей невтішний для індустрії висновок озвучив голова азіатської і європейської філій медіаконцерну News Corp Джеймс Мердок (James Murdoch), син його засновника Руперта Мердока.

iPad витісняють газети

За його словами, такі пристрої «каннібалізують» газети ще сильніше, ніж персональні комп’ютери і простий інтернет.

Він не назвав конкретні цифри, але згадав, що знижуються продажі таких провідних газет як Wall Street Journal, News of the World і Times of London.

Втім, для самої News Corp все не так погано, оскільки вона вже випускає цифрові версії газет з платною підпискою, в тому числі для iPad, і вони багато в чому компенсують збитки від продажів паперових копій.

Джерело Інтернет

iPad та інші електронні пристрої серйозно шкодять продажу традиційних газет. Цей невтішний для індустрії висновок позначив голова азіатського і європейського філій медіаконцерн News Corp Джеймс Мердок (James Murdoch), син його засновника Руперта Мердока. За його словами, такі пристрої «каннибализирует» газети ще сильніше, ніж персональні комп’ютери і простий інтернет. Він не назвав конкретні цифри, але згадав, що знижуються продажі таких провідних газет як Wall Street Journal, News of the World і Times of London.

Втім, для самої News Corp все не так погано, оскільки вона вже випускає цифрові версії газет з платною підпискою, в тому числі для iPad, і вони багато в чому компенсують збитки від продажів паперових копій.

Сам засновник News Corp, медіамагнат Руперт Мердок є великим шанувальником iPad. Він вважає, що це і подібні йому пристрої можуть повернути час назад і змусити людей знову платити за новини. Модель безкоштовних новин з рекламною підтримкою його не влаштовує: нещодавно сайти деяких газет News Corp були переведені у платний режим, після чого втратили до 90% читачів, але стали давати більше прибутку.

До недавнього часу газети випускали програми лише для iPad, але нещодавно Wall Street Journal випустила додаток для Android з прицілом на Samsung Galaxy Tab.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.