19 листопада. США. Чеська пошта відновлює прийом авіапосилок в США, вага яких перевищує 453 грами, повідомило в четвер Чеське радіо.

авіапосилки передаватиме визначена компанія

З 15 листопада пошта Чехії з міркувань безпеки припинила прийом таких авіапосилок до Сполучених Штатів.

Наприкінці жовтня в літаках американських поштово-логістичних компаній United Parcel Service (UPS) та FedEx в аеропорту Іст-Мідлендс на північ від Лондона і на складі в Дубаї були знайдені посилки з вибуховими пристроями, які, як встановили спецслужби, були відправлені з однієї адреси з Ємену в США і призначалися одній з чиказьких єврейських організацій.

Як відзначає радіостанція, перевізником посилок вагою понад 453 грамів в США стає Lufthansa Cargo.

Виявлена в жовтні на сортувальному пункті в Дубаї посилка з бомбою, яка повинна була прибути з Ємену в США, містила одну з найпотужніших вибухових речовин – пентру (PETN). Американські та еміратські влади заявили, що подібні вибухівки є почерком угруповань міжнародної терористичної мережі “Аль-Каїда”.

Відповідальність за відправку бомб поштою взяв на себе єменський осередок “Аль-Каїди”. Потім на ісламістських інтернет-форумах “Аль-Каїда” заявила також про свою причетність до краху у вересні вантажного Boeing 747-400 компанії UPS в Дубаї.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.