Новини авто. 17 листопада. Фото. Cadillac на автосалоні в Лос-Анджелесі покаже прототип своєї найменшої моделі.

Cadillac
Cadillac Urban Luxury Concept

Її вже називають потенційним конкурентом Mercedes A-Class і Aston Martin Cygnet. Концепт-кар одержав гібридну силову установку.

Відмінна риса концептуального міського автомобіля, розробленого в Cadillac – бічні двері типу гільйотини. Urban Luxury Concept виконаний чотиримісним і довгі двері забезпечують безперешкодне проникнення на другий ряд сидінь. Передбачається, що такий тип дверей полегшить існування концепту в умовах щільних міських парковок. Крім того, розробники вважають цю конструкцію вельми підходячою до загального «гранованого» стилю дизайну марки.

Концепт компактного міського автомобіля вийшов не надто довгим – 3835 мм, але має солідну колісною базою, оскільки колеса маленького Cadillac розташовані практично по кутах кузова.

У Cadillac вирішили відмовитися від традиційних приладів – всю інформацію водій зчитує з сенсорних екранів. В якості силової установки концепт отримав літровий трициліндровий турбомотор, поєднаний з електродвигуном, чиї характеристики поки не повідомляються.

Силова установка комплектується системою «старт/стоп» і пристроєм рекуперації енергії, в якості трансмісії застосовується КПП з подвійним зчепленням.

Втім, незважаючи на гадану опрацьованість концепту, про перспективи його серійного виробництва в Cadillac поки вважають за краще не поширюватися. Так що у Aston Martin Cygnet є всі шанси.

Відзначимо, що автомобілі Кадиллак полюбляє українська міліція.

Cadillac Urban

Cadillac Urban

Джерело АвтоВести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.