Новини України. 12 листопада. Призупинення новообраним мером Кременчука Олегом Бабаєвим членства у партії «Батьківщина» – наслідок прямих погроз фізичною розправою з боку Віктора Януковича, повідомляє прес-служба «БЮТ-Батьківщини».

Олег Бабаєв
БЮТ: Бабаєв злякався Януковича

В партії, звичайно, не в захваті від цього рішення Олега Бабаєва, але з розумінням сприймають те, що в жорстких умовах авторитарного режиму він не вийшов із партії, а лише призупинив членство, відзначає БЮТ.

В «Батьківщині» вважають, що відповідальність за таку неприємну ситуацію несе насамперед Янукович, який у спілкуванні з опозицією обрав шлях політичних репресій, залякувань, переслідувань людей за їхні ідеологічні переконання. Саме такими прийомами Янукович провів кампанію із місцевих виборів, ними він продовжує користатися і тепер. Зараз по всій країні йде тиск на мерів від інших партій з вимогою переходити до ПР.

“На жаль, керівникам міст у європейській країні, у 21 сторіччі доводиться обирати: або голова на плечах (читай: відсутність безпідставних кримінальних переслідувань) – або «правильна» політична приналежність. Партія звертається до Служби безпеки та Генеральної прокуратури України з проханням захистити опозиційних мерів від погроз Януковича”, – зазначає прес-служба БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.