правосуддя, суд, суддя
БЮТ домагатиметься свого через суд

2 листопада. БЮТ буде оскаржувати в суді результати виборів харківського мера, у випадку якщо підрахунок голосів завершиться перемогою кандидата від влади Геннадія Кернеса.

Про це «Делу» заявив заступник голови Харківської обласної організації «Батьківщини» Валерій Дудко

Представники кандидата від «Батьківщини» Арсена Авакова заявляють, що його команда склала акти і підготувала всі необхідні документи про численні порушення, допущені опонентами як напередодні виборів, так і в день голосування, а також при підрахунку голосів.

“Поки що ми чекаємо результатів підрахунку голосів міським тервиборчкомом. Ми готові до того, щоб оскаржити результати підрахунку голосів в суді. Втім, ми не будемо оскаржувати результати, у випадку якщо ми переможемо з істотним запасом», – заявив« Делу »Валерій Дудко.

БЮТ буде оскаржувати в суді результати виборів харківського мера, у випадку якщо підрахунок голосів завершиться перемогою кандидата від влади Геннадія Кернеса. Про це «Делу» заявив заступник голови Харківської обласної організації «Батьківщини» Валерій Дудко

Представники кандидата від «Батьківщини» Арсена Авакова заявляють, що його команда склала акти і підготувала всі необхідні документи про численні порушення, допущені опонентами як напередодні виборів, так і в день голосування, а також при підрахунку голосів. Поки що ми чекаємо результатів підрахунку голосів міським тервиборчкомом. Ми готові до того, що оскаржити результати підрахунку голосів в суді. Втім, ми не будемо оскаржувати результати, у випадку якщо ми переможемо з істотним запасом », – заявив« Делу »Валерій Дудко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.