Новини України. 15 листопада. Блок Юлії Тимошенко не підтримає урядовий проект Податкового кодексу України.

Іван Кириленко
БЮТ не голосуватиме за ПК

Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, виступаючи на засіданні погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів.

Кириленко відзначив, що з огляду на обсяг документа, його навряд чи можна буде розглянути за один день.

“Це не той документ, який може бути” на автоматі “проголосований, тому, напевно, цей тиждень в основному буде присвячений Податковому кодексу”, – сказав він.

БЮТівець підкреслив, що після детального знайомства з документом фракція прийшла до висновку, що не зможе його підтримати.

“Не тому, що ми опозиція, а тому що ми солідарні з тими людьми, які сьогодні на площі. Вони, до речі, не підтримали жодну з політичних сил, яка могла б їх, як кажуть, підстрахувати, вони вийшли самостійно, вони проти тих новацій, які вводяться. Про них вже багато говорилося. На жаль, більшість з цих новацій залишилося, тому на своїх поправках ми будемо наполягати, не тільки на тому, щоб їх озвучити, але і на голосуванні”, – сказав він.

Нагадаємо, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік пропонує продовжити робочий день у вівторок, щоб завершити розгляд Податкового кодексу. Розгляд проекту Податкового кодексу планують почати у вівторок, але не з самого ранку. На даний момент у проекті порядку денного на поточний пленарний тиждень проект Податкового кодексу (N7101-1) стоїть 29-м.

Нагадаємо також, що підприємці готують на 16 листопада акцію протесту проти проекту Податкового кодексу. Організатори акції просять зібратися представників бізнесу в 9:00 на площі Незалежності в Києві. На 10:00 запланований похід до Верховної Ради.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.