БЮТ
Суд у Львові захистив неправильні списки БЮТу в облраду

4 листопада. Партія «Батьківщина» подала понад 2000 позовів до судів щодо фактів фальсифікацій на місцевих виборах. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

За його словами у позовах партія вимагає або визнати результати виборів недійсними, або вимога перерахувати голоси на дільницях, де протоколи були сфальшовані.

«У нас є докази, що кількість виборців, які проголосували на виборах, не відповідає тому, що відображено у фіктивних протоколах, що збирають наші опоненти», – сказав Олександр Турчинов, якого цитує прес-служба БЮТ

Він повідомив, що найбільше таких позовів подано в Київській, Львівській, Харківській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

Олександр Турчинов також наголосив, що влада робить все для того, щоб судових позовів було якомога менше.

«Перед тим, як звернутись до суду, потрібно звернутись до дільничної територіальної комісії, які не приймають ніяких скарг і позовів, зачиняючи двері перед тими, хто хоче оскаржити результати виборів», – пояснив він, додавши, що суди, починаючи з вівторка, припинили приймати скарги, неофіційно пояснюючи це тим, що місцеві керівники «не радять» їм цим займатись.

«Але ми не припиняємо боротьбу і все робитимемо для того, щоб не тільки захистити «Батьківщину», а й захистити майбутнє нашої країни», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.