Кабмін буде

4 листопада. Уряд Януковича планує запровадити цензуру в Інтернеті. Вона повідомила, що Кабмін готує рішення про ліцензування Інтернет-видань. “Це дуже вигідно Кабінету міністрів, тому що Інтернет має велику аудиторію і перспективи розвитку”, – сказала депутат.

“Не викликає сумніву, що ця цензура буде політичною і матиме на меті перекрити будь-яку критику влади як з боку опозиції, так і вільного висловлювання оцінок дій влади самими користувачами Інтернету“, – зазначила вона.

“Простіше кажучи, суспільство буде відрізане від можливості отримувати об’єктивну інформацію, спілкуватися між собою і об’єднуватись, чого власне найбільше боїться нинішня влада”, – наголосила Боднар.

Депутат також зазначила, що введення ліцензування дозволить уряду стягувати додаткові кошти з власників сайтів, які, на її думку, “навряд чи будуть спрямовуватись на соціальні програми”.

Вона наголосила, що фракція БЮТ виступає проти запровадження цензури в Інтернет-виданнях, тому зареєструвала законопроект про заборону цензурування інформації, яка розповсюджується всесвітньою мережею.

“Потрібно передбачити максимальні важелі впливу на владу для того, щоб вона не змогла цензурувати Інтернет-видання”, – сказала Ольга Боднар.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.