ВРУ, блокування ради
БЮТ блокує трибуну ВРУ

3 листопада. Київ. Блок Юлії Тимошенко заблокував парламентську трибуну з вимогою внести до порядку денного законопроекти, запропоновані опозицією.

Нагадаємо, вчора, 2 листопада, у Верховній Раді України був зареєстрований проект постанови “Про визнання в деяких виборчих округах виборів депутатів місцевих рад і міського голови 31 жовтня 2010 р. недійсними”.

Даний проект, ініційований народним депутатом фракції БЮТ Ольгою Боднар, передбачає визнати в деяких виборчих округах вибори депутатів місцевих рад і міського голови 31 жовтня 2010 р. недійсними.

Раніше перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін заявив, що фракція Блоку Юлії Тимошенко зареєструвала у Верховній Раді проект постанови про визнання недійсними виборів в Київській, Львівській області і в Тернополі.

Фракція БЮТ також наполягає на включенні до порядку денного проекту постанови про створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів блокування державними установами участі у виборчому процесі політичної опозиції.

“Ми реєструємо сьогодні постанову про визнання недійсними результатів виборів в Київській, Львівській області, в місті Тернопіль і про проведення повторних виборів”, – заявив Кожем’якін.

Крім того, перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов повідомив, що БЮТ готує “тисячі судових позовів” аж до оскарження результатів місцевих виборів в Європейському суді. Турчинов також додав, що “незалежно від того, чи буде прийнято постанову про проведення виборів, ми все одно йдемо до судів, і це будуть тисячі позовів”.

“І якщо українські суди відмовляться працювати за Конституцією і законом, ми підемо до Європейського суду”, – сказав він.

При цьому у Партії регіонів стверджують, що БЮТ зможе оскаржити результати виборів на певних дільницях, а не в межах областей.

“Визнання виборів недійсними в межах України, чи якогось округу не передбачено законом. Треба починати з дільниць. І тоді вже можна говорити про те, що відбулися якісь порушення, чи не включили когось з кандидатів тощо. І в зв’язку з цим повинен бути певний відсоток порушень на конкретній дільниці для того, щоб визнати такі вибори недійсними, але у межах дільниці”, – заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.