Новини України. 26 листопада. Будівельники стадіону до «Євро-2012» у Львові сьогодні розпочали страйк через тримісячну заборгованість із виплати зарплати.

робітники стадіону страйкують
У Львові страйк робітників на стадіоні до Євро-2012

Про заборгованість повідомили самі будівельники.

Страйкує близько 120 осіб – усі працівники компанії “Комфортбуд”. Страйкарі мали намір перекрити трасу неподалік від стадіону (вул. Стрийська), проте, за їх словами, охорона не дозволила цього зробити.

З’ясувати ситуацію пообіцяв голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

Інформацію про проблеми з виплатою зарплати працівникам «Комфортбуду» підтвердив колишній директор компанії «Комфорт-інвест» Ярослав Візняк. За його словами, будівельники дійсно протягом тривалого часу мали проблеми з виплатою заробітньої плати.

Робітники, які вийшли за межі стадіону, розповіли журналістам, що сьогодні їм обіцяли виплатити зарплату, однак такі обіцянки вони чують вже не вперше.

Щоразу перед приїздом високопосадовців, як от віце-прем’єр Колесніков, їх заспокоюють, обіцяють виплатити зарплату, просять не страйкувати і не підходити до вищого керівництва.

Водночас, начальник дільниці «Комфортбуду» Станіслав Гаврилевич повідомив, що заборгованість робітникам має бути погашена вже у вівторок, 30 листопада. Він також зазначив, що «графіки і так зірвані, бо немає фінансування». І додав, що він підтримує людей, які вимагають зарплати.

Джерело ЗІК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.