10 листопада. Десятки сімей були вивезені зі своїх будинків на рятувальних шлюпках. Проливні дощі, що впали на Велику Британію, стали причиною повеней. Бурі викликали хаос на дорогах і залізничних коліях. За прогнозами синоптиків, негода триватиме принаймні ще два тижні.


Шторм триватиме ще два тижні

Близько 50 будинків були затоплені в графстві Хемпшир, і ще десять на острові Уайт. Сильний удар негоди припав на південну частину країни: у західному Сассексі випало близько десяти сантиметрів опадів.

У місті Емсворт, графство Гемпшир, вулиці занурені у воду, рівень якої досягає півметра. Поліція і пожежні екіпажі евакуюють людей з власних будинків на надувних човнах. При цьому багато жителів скаржаться в страхові компанії про заподіяння шкоди їх оселям, а також побутової техніки – це зіпсовані холодильники, пральні машини, телевізори.

За прогнозами синоптиків, шторм повернеться вже в четвер і навряд чи вщухне протягом наступних двох тижнів. Вітряна погода у Великобританії буде супроводжуватися рясними дощами.

Джерело The Daily mail

Десятки семей были вывезены из своих домов на спасательных шлюпках. Проливные дожди, обрушившиеся на Великобританию, стали причиной наводнений. Бури вызвали хаос на дорогах и железнодорожных путях. По прогнозам синоптиков, ненастье продлится по крайней мере еще две недели.

Около 50 домов были затоплены в графстве Хэмпшир, и еще десять на острове Уайт. Сильный удар непогоды пришелся на южную часть страны: в западном Сассексе выпало около десяти сантиметров осадков.

В городе Эмсворт, графство Гемпшир, улицы погружены в воду, уровень которой достигает полуметра. Полиция и пожарные экипажи эвакуируют людей из собственных домов на надувных лодках. При этом многие жители жалуются в страховые компании о причинении ущерба их жилищам, а также бытовой технике – это испорченные холодильники, стиральные машины, телевизоры.

По прогнозам синоптиков, шторм вернется уже в четверг и вряд ли утихнет в течение следующих двух недель. Ветреная погода в Великобритании будет сопровождаться обильными дождями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.