Новини світу. 21 листопада. За даними відразу трьох опитувань громадської думки у Великобританії з’ясувалося, що більшість англійців вважає принца Вільяма найбільш вірогідним наступником нинішньої королеви Єлизавети II.

принц Вільям
Британці хочуть, що принц Вільям став королем

Поки офіційним спадкоємцем королеви вважається її син, принц Чарльз.

Опитування проводилися на цьому тижні після того, як з’явилася інформація, що сам принц Чарльз хоче, щоб його нинішня дружина Камілла, на якій він одружився у 2005 році, може стати королевою Великобританії. Згідно з опитуваннями громадської думки з’ясувалося, що більшості англійцям не подобається перспектива мати своїм королем принца Чарльза.

55% респондентів в опитуванні ICM заявили, що наступним монархом Великобританії повинен стати онук Єлизавети II і син Чарльза принц Вільям. В опитуванні видання The Sunday Times 56% висловилися на користь Вільяма, тоді як Чарльза підтримали всього 15%. В опитуванні видання People 49% респондентів зізналися в тому, що наступним королем країни повинен стати Вільям. Його батька, принца Чарльза, підтримали лише 16%.

При цьому в опитуванні ICM 64% респондентів заявили, що при виборі королем Вільяма перспективи монархії будуть кращими, ніж при іншому правителі. Аналогічну думку на користь Чарльза висловили лише 19% опитаних англійців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.