14 листопада. Командувач британської армією, начальник генерального штабу генерал сер Девід Річардс заявив, що перемога над терористичним угрупуванням “Аль-Каїда” “не є необхідною і ніколи не буде досягнута”, повідомляє сайт британської газети Sunday Telegraph.

Аль-Каїда
війна з "Аль-Каїдою" відрізняється від інших воєн

Тим не менш, цілком можливо “стримувати” угрупування, щоб британці могли жити спокійно, заявив у суботу Річардс в інтерв’ю виданню.

“Аль-Каїда” та інші радикальні ісламістські організації будуть загрожувати національній безпеці Великобританії протягом як мінімум 30 років, вважає Річардс.

Війна з ісламізмом, на думку генерала, кардинальним чином відрізняється від війни, де перемога або поразка символізуються заняттям військами ворожої столиці.

57-річний Річардс, що має багаторічний досвід служби у британській армії як у Сполученому Королівстві, так і за кордоном, очолив британську армію наприкінці серпня.

Перед новим начальником Генштабу, зокрема, стоїть завдання проведення масштабного аналізу сучасного стану збройних сил країни з метою їхньої можливої оптимізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.