Новини України. 17 листопада. Україна і Росія продовжили обговорення питання відбору компанії для проведення процедури оцінки активів, які можуть бути внесені в створюване на паритетних засадах “Нафтогазу України” і “Газпрому” спільне підприємство.

Бойко і Міллер, Юрій Бойко, міністерсво палива і енергетики
Україна продовжує обговорювати газове СП з Росією

Це питання обговорювалося на зустрічі в Москві міністра палива та енергетики України Юрія Бойка, голови правління “Нафтогазу” Євгена Бакуліна та голови правління “Газпрому” Олексія Міллера.

Сторони також обговорили низку питань, що стосуються розвитку двостороннього співробітництва і стратегічного партнерства в енергетичній сфері.

“Усі проекти, які ми сьогодні розпочинаємо, корисні для нашої держави, вони всі, за вказівкою нашого президента, проводяться тільки на паритетних засадах, тільки з урахуванням наших національних інтересів”, – відзначив Бойко.

Як повідомлялося, навесні 2010 року керівництво Росії запропонувало об’єднати “Газпром” з НАК “Нафтогаз Україна”. В якості першого кроку було запропоновано створити на паритетних умовах спільне підприємство, в яке з української сторони увійшли б видобувні і транспортні активи, а з боку “Газпрому” – родовища аналогічної вартості.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.