Новини світу. 11 листопада. Росія. Відносно Олега Рафановіча, який заборгував Аллі Пугачовій $4,7 млн, порушено справу за фіктивне банкрутство.

Алла Пугачова
Друг примадонни Рафіновіч може сісти на 6 років

Колишній відомий банкір і комерсант, а нині боржник Алли Борисівни Олег Рафановіч банкрут. Щоправда, правоохоронні органи запідозрили, що банкрутство це липове, сфабриковано спеціально, щоб не платити згідно з рахунками.

Щоб піти від боргу у розмірі $4,7 мільйона Рафановічу і його сім’ї довелося проявити неабиякі прийоми конспірації і авантюризму.

Історія з одним із найбільших боржників примадонни, здавалося, закінчилася у вересні 2010 року, коли Дорогоміловський суд Москви зобов’язав екс-власника банку «Сенатор» і друга співачки Олега Рафановіча виплатити Аллі Борисівні борг у розмірі $4,7 мільйона.

Проте якраз перед судом Олег Рафановіч змінив постійне місце проживання: з апартаментів у центрі столиці Росії чоловік переїхав до Тверської області, де з успіхом пройшов реєстрацію в якості індивідуального підприємця.

Через два тижні після вироку Дорогомилівського суду Рафановіч подав документи до Арбітражного суду про визнання себе банкрутом.

“Загальний борг Рафановіча склав близько 57 мільйонів рублів, – розповіло джерело близьке до слідства. – Він і його дружина пояснили, що вони не в змозі задовольнити вимоги кредиторів і тому просять визнати їх банкрутами”.

Пізніше з’ясувалося, що банкрутство Рафановіча – добре розіграний і продуманий спектакль. За час керування банком «Сенатор» Олег Рафановіч придбав кілька дорогих об’єктів нерухомості та бізнесу в Москві та області. Одна тільки вартість землі в елітному Одинцовському районі Підмосков’я становить 171 млн рублів.

На думку слідчих, продавши лише один земельний наділ, екс-банкір зміг би повністю розрахуватися з Аллою Борисівною.

Слідчі слідчої частини УВС у Тверській області вже порушили проти Рафановіча кримінальну справу. Не виключено, що найближчим часом колишнього друга Пугачової чекає ще один судовий розгляд.

Максимальне покарання, яке передбачає стаття 197 КК РФ «Фіктивне банкрутство» – до 6 років в’язниці.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.