Новини України. 25 листопада. Екс-міністр економіки України Богдан Данилишин не просив політичного притулку в Чехії.

Данилишин Богдан
В Данилишин проблеми зі здоров'ям

Про це в інтерв’ю радіо “Прага” повідомив адвокат екс-міністра Степан Українець.

“Пан Данилишин перебуває зараз у СІЗО міста Прага. Політичного притулку в Чехії він не просив. І зараз ставиться питання про подачу апеляції щодо зміни запобіжного заходу. Так як суд першої інстанції відмовив нам у задоволенні нашого клопотання по зміни запобіжного заходу на підписку або звільнення під заставу, ми це оскаржимо у вищій судовій інстанції”, – розповів Степан Українець.

Відповідаючи на питання, чи не планує Богдан Данилишин просити політичного притулку в Чехії, адвокат сказав: “Він розглядає таку можливість, але поки що він не ухвалив такого рішення”.

Крім того, Українець підтвердив інформацію щодо поганого самопочуття свого підзахисного.

“Так, це дійсно так. Він погано себе почуває, і ми будемо ставити питання перед медичними установами, перед співробітниками охорони здоров’я Чехії, щоб зробити експертизу і вплинути на зміну запобіжного заходу. Стан Данилишина не дозволяє утримувати його під вартою в тих умовах, в яких він знаходиться в даний час”, – сказав адвокат.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ була поширена інформація про те, що екс-міністр економіки Богдан Данилишин подав запит на отримання політичного притулку в Чехії.

Також нагадаємо, раніше повідомлялося, що Данилишин затриманий в Чехії. Генеральна прокуратура Україна вже почала процедуру екстрадиції.

Лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко звернулася до керівництва Чехії з проханням надати політичний притулок екс-міністру.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.